Logo Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Choceniu

Zespół "Śmiłowiónki" na wyjeździe integracyjno-wypoczynkowym w Kołobrzegu.

W dniach   4 - 7  czerwca 2026r. Zespół Folklorystyczny "Śmiłowiónki" wyjechał do Kołobrzegu na czterodniowy wypoczynek, który był zwieńczeniem 15-letniej pracy zespołu. Jubileusz 15-lecia oficjalnie obchodzony był przez zespół w listopadzie ubiegłego roku.
To były dla nas piękne dni - pod każdym względem. Pogoda nam dopisała, zdrowie i humory także. Zamieszkaliśmy w hotelu IKAR PLAZA, 150 metrów  od morza, w komfortowych warunkach. Wspomniany hotel oferuje  szeroki wachlarz usług dla wypoczywających gości, łącznie z krytym basenem.  Kuchnia hotelowa  serwowała  taką ilość różnorodnych posiłków, który mógł zaspokoić nawet najbardziej wybrednych konsumentów.
Kołobrzeg zwiedzaliśmy podstawionymi pod hotel meleksami, a  pan kierowca interesująco opowiedział nam o historii Kołobrzegu i jego  turystycznym znaczeniu  w dzisiejszej rzeczywistości. Wypożyczonymi  rowerami  poznawaliśmy także  urokliwe miejsca miasta, podziwiając świetnie przygotowane ścieżki rowerowe usytuowane  wzdłuż  morskiego brzegu. Spacerowaliśmy po plaży ,  moczyliśmy nogi w dość zimnym jeszcze Bałtyku, a niektórzy, odważniejsi  z nas,  zażywali mimo to kąpieli.
Atrakcją Kołobrzegu jest obrotowa kawiarenka, usytuowana na 11 piętrze hotelu ARKA. Tam na wolny stolik czekać trzeba w długiej kolejce, ale  widoki , które można oglądać podczas konsumpcji pysznych lodów, są tego warte. Oczywiście byliśmy tam również.
Gospodarze hotelu zadbali  także o atrakcje na wieczorny  czas. W hotelowej restauracji, każdego wieczoru oferowany był inny rodzaj rozrywki  w postaci koncertu lub dyskoteki.  Korzystaliśmy więc i z tych atrakcji,  słuchając muzycznych występów i bawiąc się na dyskotece.
Wyjazd ten był dla nas wszystkich  wielką przyjemnością i relaksem, integrującym naszą zespołową społeczność. Czuliśmy się zaopiekowani i bezpieczni.
•    Dziękujemy Panu Wójtowi, Romanowi Nowakowskiemu za udostępnienie nam gminnego autokaru i pokrycie kosztów przejazdu.
•    Uczestnicy wyjazdu bardzo serdecznie dziękują Panu Miłoszowi Kierzkowskiemu za zorganizowanie  całego wyjazdu oraz za troskliwą  opiekę podczas całego pobytu.

Opr. Danuta Nowicka

 

Przejdź do artykułu źródłowego 
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności