Logo Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Choceniu

Zakończenie Ligi Futsalu

Ocena 0/5

W niedzielę 16 stycznia 2022r. odbyło się zakończenie zmagań w ramach XXII edycji Choceńskiej Ligi Futsalu. Mimo panującej sytuacji epidemiologicznej udało się rozegrać wszystkie spotkania zarówno z rundy zasadniczej jak i rewanżowej, a w rozgrywkach wzięło udział 8 drużyn. Na uroczystym zakończeniu nagrody dla najlepszych wręczył  Kierownik Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji Radosław Chełminiak oraz Radny Gminy Choceń Pan Bartosz Delewski.

Podczas rozdania wręczono dyplomy i puchary wszystkim drużynom oraz medale ( 3 pierwsze miejsca). Mistrz ligi Power Chodecz otrzymał również nagrodę pieniężną w wysokości 300 zł, a v-ce mistrz RLS – Zespół Niespokojnych Nóg kwotę 200zł. Nagrody pieniężne zostały ufundowane przez Pana Piotra Grochowinę właściciela Stacji Kontroli Pojazdów Piotrex oraz Pana  Jacka Wiśniewskiego właściciela Przedsiębiorstwa Wielobranżowego.

Drużyną Fair Play została wybrana drużyna GTS Unia Choceń, a najlepszy debiut to La Masia.

Organizatorzy postanowili przyznać szereg nagród i wyróżnień indywidualnych uhonorowanych statuetkami:

  1.  Król strzelców:
  • V-ce król – Paweł Behlke (Power Chodecz)
  • Król Strzelców – Patryk Wojtylak (RLS – Zespół Niespokojnych Nóg)
  1. Najlepszy oldboy – Michał Rosiak (Power Chodecz)
  2. Najlepszy młodzieżowiec – Szymon Skorupa (La Masia)
  3. Najlepszy bramkarz – Mateusz Niedzielski (Run Chłodnia)
  4. Najlepszy zawodnik niezrzeszony – Łukasz Kosiński (MS-BUD)
  5. Najlepszy technik – Patryk Wojtylak (RLS – Zespół Niespokojnych Nóg)
  6. Najlepszy zawodnik zrzeszony – Paweł Behlke (Power Chodecz)

Tabela w dniu zakończenia ligi przedstawiała się następująco :

Miejsce Drużyna Ilość rozegranych spotkań Liczba punktów Bilans
1 Power Chodecz 14 37 126:51
2 RLS – Zespół… 14 31 140:61
3 Mar-BUD 14 30 104:56
4 Run Chłodnia 14 24 74:48
5 Power Lubraniec 14 16 62:68
6 Unia Choceń 14 15 48:111
7 La Masia 14 13 69:96
8 Amator Wichrowice 14 0 31:163

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Choceniu serdecznie dziękuje wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji Choceńskiej Ligi Futsalu. Dziękujemy współorganizatorowi GTS Unia Choceń, sponsorom: Panu Piotrowi Grochowina i Panu Jackowi Wiśniewskiemu oraz sędziom ligi.

Kierownik GOSiRu Radosław Chełminiak dziękuje również wszystkim pracownikom hali za pracę włożoną w cotygodniowe przygotowywanie obiektu do rozgrywek.

Organizatorzy dziękują także wszystkim zawodnikom za wspaniałą sportową atmosferę. Już dziś zapraszają na udział w sezonie 2022/2023.

powrót do kategorii
Poprzedni
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności